Muzyka na żywo i profesjonalna konferansjerka

Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, co przekłada się na pełną satysfakcję gości oraz nowożeńców

Oferta weselna

Oferujemy energiczną muzykę na żywo, przy której doskonale bawią się wszystkie pokolenia. W repertuarze znajdują się zarówno przeboje z tamtych lat, jak i najnowsze hity. Ponadto poprowadzimy dla Was imprezę od momentu powitania Państwa Młodych, poprzez podziękowania dla rodziców, aż do oczepin.

Gramy w setach muzycznych 25-40 minut (6 – 10 piosenek) z przerwami 15 minutowymi. Długości setów dostosowujemy do scenariusza imprezy tak, aby cały wieczór przebiegał płynnie i przyjemnie. Podczas przerw zapewniamy nastrojowe tło muzyczne, które sprzyja spędzaniu czasu w miłej atmosferze.

Bogate instrumentarium – instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja – oraz dwa wokale (żeński i męski) gwarantują wykonanie przebojów na najwyższym poziomie.

Jeśli mają Państwo swój ulubiony utwór – przygotujemy go na zamówienie 🙂

Zapewniamy:

– nagłośnienie i oświetlenie o dużej mocy i skuteczności, dopasowane do rozmiarów pomieszczenia i charakteru imprezy oraz (w razie potrzeby) ekipę techniczną potrzebną do jego obsługi. Istnieje możliwość wykorzystania sprzętu przez innych wykonawców, konferansjerów oraz pozostałe osoby związane z organizacją przebiegu imprezy – kwestie te podlegają wcześniejszym ustaleniom,

– własny transport w Polsce i za granicą (ewentualne koszty transportu muzyków i sprzętu są rozliczane indywidualnie: podstawę rozliczenia stanowią odległość od miejsca wyjazdu zespołu do miejsca imprezy oraz koszty dodatkowe).